قوانين درگاه اينترنتي شارژ ايران

کاربر گرامی استفاده از درگاه شارژ ايران به این معنی است که شما کلیه قوانین درگاه شارژ ايران را مطالعه کرده با آن موافقید و خود را ملزم به انجام آن می دانید.

1.در قوانین درگاه شارژ ايران ممکن است با تغییر سیاست ها و شرایط و گذر زمان تغییراتی صورت گیرد این تغییرات 15روز قبل از اعمال از طریق سایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

2.درگاه شارژ ايران تحت قوانین کشورایران بوده بدیهی است هر گونه فعالیت غیرمتعارف،خلاف شرع و قانون ومعاملات و واریز وجوه غیر مجاز قابل پیگیری از طریق مراجع ذیربط و سایت شارژ ايران خواهد بود.

3.استفاده ازدرگاه شارژ ايران در سایت های با شرایط زیر ممنوع است:

الف- سایت های فروش محصولات یا ارائه خدماتی که خلاف قوانین ، عرف یا شرع است.

ب- فروش اوراق بهادار و خرید و فروش پول(تبدیل واحدهای پول)

پ- سایت های دارای مضامین غیر اخلاقی ،افترا آمیز ،تهدید کننده،حاوی توهین به گروه،قشر یا قومیت و ادیان.

ت- سایت های خرید وفروش محصولات غیر قانونی یا فروش وخرید غیر قانونی محصولات .

ث- فروش یا ارائه محصولات دارای حق نشر وچاپ(کپی-رایت)

ج- استفاده از درگاه شارژ ايران در سایت های شرط بندی یا قمار و بخت آزمایی.

چ- سایت های فروش فیلم وسریا ل(چنانچه در سایت ساماندهی ثبت نشده باشند

ح- کلیه سایت هایی که فعالیت یا بخشی از فعالیت آنها بر اساس قوانین جرائم رایانه ای ممنوع است.

خ- VPN وموارد عبور ازفیلترینگ .

د- اموال غیر منقول.

ذ- سیگار،مواد مخدر،دخانی،روان گردان و مشروبات الکلی و نوشیدنی های سکر آور.

ر- انواع سلاح های سرد و گرم .

ز- کالاهای قاچاق یا به دست آمده از ارتکاب جرم یا نقض مقررات کشوری و لشکری.

س-انتشار ویروس های اینترنتی به منظور سوء استفاده از حساب کاربران درگاه شارژ ايران مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده پیگیری قضایی خواهد شدو کلیه حقوق کاربر خاطی در سایت مسدود خواهد شد.

ش- افراد زیر 18سال حق عضویت و استفاده از خدمات درگاه شارژ ايران را دارند .

ص- کاربران درگاه شارژ ايران موظفند در وارد کردن ایمیل و شماره حساب و سایر مشخصات دقت و صداقت داشته باشند ،در صورت تناقض اطلاعات وارده حساب فرد مسدود و هیچ حق و ادعایی نسبت به حساب، وارد نخواهد بود.

ض - کاربران درگاه شارژ ايران حق وارد کردن یا در اختیار گذاشتن مشخصات حساب خود به فرد یا افراد دیگری ندارند و ورود به حساب کاربری صرفا در آدرسhttp://www.sharjiran.net مجاز می باشد.

بدیهی است در صورتی که به دلیل سهل انگاری کاربر حقوقی از وی ضایع گردد درگاه شارژ ايران مسئولیتی رامتقبل نخواهد شد.

ط - درگاه شارژ ايران هر گاه صلاح بداند می تواند نسبت به پایان همکاری خود با فروشگاه تصمیم گرفته و 10روز قبل از اجرای قطع همکاری به اطلاع فروشگاه برساند. فروشگاه ملزم به مسدود کردن حساب کاربری خود ظرف 10روز از زمان اعلام درگاه شارژ ايران می باشد(بدون هیچ ادعایی)

ظ – کار بران قبل از خرید از وب سایت هایی که از سرویس درگاه شارژ ايران استفاده می کنند لازم است تمام قوانین ومقررات آن سایت را کاملا مطالعه کنند زیرا ،هر سایت سیاست امنیت اطلاعات و قوانین خاص خود را دارد و در صورت سوء استفاده های احتمالی درگاه شارژ ايران هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

ع- اگر هر گونه خسارت،جریمه ،مجازات ویامسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافق نامه متحمل کاربر شود باز پرداخت و جبران آن تماما بر عهده خود کاربر بوده و درگاه شارژ ايران هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود ، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به درگاه شارژ ايران شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق برآورد هایی که در درگاه شارژ ايران انجام می گیرد است .

4.در درگاه شارژ ايران اگر انتقال وجه به صورت داخلی در داخل وب سایت انجام شود هیچ هزینه ای مبنی بر کارمزد و یا موارد مشابه را شامل نمی شود .

5.برای تراکنش های خروجی در درگاه شارژ ايران اگر انتقال وجه به حساب خود شخص كاربر شارژ ايران باشد كارمزدي معادل 5,000 ريال و اگر به حساب شخص ديگري باشد كارمزد معادل مبلغ 7,000 ريال مي باشد و هيچگونه محدوديتي در مبلغ انتقالي وجود ندارد. درگاه شارژ ايران می تواند با کاربران خاص قراردادهای ویژه ای را امضا کند و این رقم را افزایش یا کاهش دهد .

6.اگر شارژ ايران بخواهد تغییری در میزان کارمزد برای همه کاربران ایجادکند بایستی از 15روز قبل در وب سایت اطلاع رسانی کرده و کاربران را از این افزایش یا کاهش مطلع می کند.

7.در هر درخواست خروج وجه تا زمان واریزبه حساب ممکن است به دلیل اطمینان از صحت تراکنش های ورودی زمانی بین 1الی 2 روز کاری سپری شود.

8.دربرداشت فقط آن مقدار از پول را که از واریز آن به حساب حداقل 1روز کاری میگذرد می توان برداشت کرد، و در هر تراکنش مقدار پول برداشتی نامحدود است و حداقل موجودی باقیمانده در حساب کاربر 0 ريال می باشد.

ضمنا تعداد درخواست تراکنش های واریز به حساب فروشنده نامحدود خواهد بود.

9.شما نمی توانید حساب خود را برای فرار از رسیدگی ببندید. اگر شما اقدام به بستن حساب کاربری خود کنید در حالی که ما در حال انجام تحقیقات هستیم ، ما وجه حساب شما را تا 180 روز در برابر خطر ات ، ادعا ها، هزینه ها ، جریمه ، مجازات به شرکت های وابسته درگاه شارژ ايران و یا اشخاص دیگر در حفظ می کنیم ... شما حتی پس از بستن حساب در قبال تمام تعهدات مربوط به حساب کاربری خود باقی خواهید ماند.

10.در درگاه شارژ ايران سایر تراکنش های ورودی و خروجی به دلیل تعامل با بانکها براساس قوانین و مقررات داخلی بانکهای ایران و شبکه شتاب است، مانند قانون بازگردانی وجه انتقالی از این شبکه تا پایان آن روز که درگاه شارژ ايران هم طبق همین قانون اجازه خواهد داشت حداکثر تا 24ساعت از انجام تراکنش ورودی ، خروجی ، داخلی وجه را به حساب مبدأ برگشت بزند، که در این شرایط لازم است درگاه شارژ ايران اطلاعات برگشتی را به صاحب حساب مقصد ارائه کند.

11.کاربری که به عنوان فروشنده در سایت فعالیت می کند باید پس از ارسال کالاو یا خدمات خود از خریدار از طریق اینترنت رسید دریافت کند و نزد خود به عنوان مدرک نگه دارد که در صورت اعلام خریدار مبنی بر عدم دریافت کالا یا خدمات رسید دریافت شده را به خریدار ارائه کند، همچنین هرگونه مسئولیت درزمینه کیفیت ، کمیت و ارسال کالای ارائه شده بر عهده فروشنده می باشد.

12.کاربر فروشنده باید حداکثر تا 12ساعت بعد از دریافت درخواست سفارش از طرف خریدار به سفارشات دریافتی خود رسیدگی کند.

13.اگرضرر و زیانی از جانب فروشنده به خریدار و یا بالعکس وارد شود درگاه شارژ ايران محیطی را برای گفتگوی دوطرف فراهم می کند و زیان دهنده موظف به جبران خسارت است و در صورت عدم حل اختلاف امکان پیگیری قضایی برای دوطرف وجود دارد، اگر ضرر وارده به درگاه شارژ ايران باشد زیان دهنده باید جبران خسارت کند.

14.درگاه شارژ ايران در یک معامله کامل هیچ مسئولیتی و یا تضمینی و کنترلی بر روی محصولات فروشندگان و هویت کاربران ندارد.

15.شما حق دریافت صورتحساب را دارید. شما می توانید صورتحساب خود را با ورود به حساب کاربری خود مشاهده کنید.

16.استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص در درگاه شارژ ايران ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف همه شناسه های آن کاربر مسدود می شوند.

17.کاربر حق واگذاری شناسه خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده در درگاه شارژ ايران است.

20.سیاست های سایت ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سایت و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود که در این صورت 15روز قبل از تغییرات این موضوع بر روی سایت اطلاع رسانی می شود، و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید سیاست های اجرایی را قبول کرده اید. در صورت موافق نبودن با تغییرات اعمال شده در سیاست می توانید اکانت خود را ببندید .

18.درگاه شارژ ايران امکان استفاده از سرویس تیکت ها را برای کاربران خود به منظور امکانات دهی به کاربران و همچنین جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی قرار میدهد، به عنوان مثال: اگر شما وجهی را پرداخت کنید و در قبال آن کالاو یا سرویسی را دریافت نکنید می توانید در درگاه شارژ ايران در قسمت تیکت ها این تخلف را گزارش دهید که در این صورت محیط گفتگوی دوطرفه بین فروشند و خریدار زیر نظر درگاه شارژ ايران فراهم می شود و در راستای حل مشکل تلاش می شود، ولی در صورت عدم حل مشکل ، درگاه شارژ ايران سعی می کند تراکنش را لغو کند اما بازگشت وجهی را تضمین نمیکند ، البته اقداماتی در راستای انجام فعالیت قانونی کاربران خود و همچنین جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده انجام میدهد.

19. در صورت نقض این توافقنامه ما ممکن است ، دسترسی شما به حسابتان و یا خدمات درگاه شارژ ايران را تعلیق و یا محدود کنیم ، و یا دسترسی به وجوه شما را تا 180 روز محدود کنیم و سیاست قابل قبول درگاه شارژ ايران یا هر گونه توافق دیگری بین شما با درگاه شارژ ايران را استفاده می کنیم.

20.درگاه شارژ ايران متعهد می شود طبق سیاست سایت ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.

21.درگاه شارژ ايران هیچ گونه وابستگی ، نمایندگی و یا ارتباطی با موسسه یا ارگانی ندارد و انحصارا امتیاز آن متعلق به سايت www.sharjiran.net به مديريت آقاي سيد مرتضي ميري می باشد.

22. اگرکاربر اختلاف و یا شکایتی از فروشنده دارد حداکثر تا 3روزکاری پس از اعلام درخواست خرید خود مهلت دارد تا اختلاف خود را به درگاه شارژ ايران از طریق تیکت اعلام کند که در این صورت باید تمام ادعاهای دوطرف بر اساس مستنداتی که ارائه می کند باشد.

اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود رابه کسی بدهید (با دادن اطلاعات ورود خود) و آنها معاملات را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.

23.اگر یکی از اتفاقات زیر در حساب شما رخ داد شما باید فورا درگاه شارژ ايران را مطلع کنید:

معامله غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است.

اشتباه و یا خطایی در صورتحساب شما درج شده باشد.

پول یا اشتباه از حساب شما کسر شده و یا به اشتباه به حساب شما واریزشده ، و یا زمانی که معاملات نادرست در حساب شما ثبت شده اند.

باقیمانده حساب شما به درستی مشخص نشده و یا اگر یک اشتباه محاسباتی توسط درگاه شارژ ايران وجود دارد.

ما بدلیل حفظ مشتریان خود از کلاه برداری های احتمالی ، اطلاعاتی از شما که در اختیار پردازنده های بانکی است را با اطلاعاتی که به ما ارئه کرده اید تطبیق میدهیم، همچنین در برخی موارد که مقدار زیادی پول توسط درگاه شارژ ايران ارسال یا دریافت میکنید، درگاه شارژ ايران بررسی هایی انجام خواهد داد.

24.از آنجاييكه همراه با پنل مديريتي شارژ ايران يك پنل اختصاصي ارسال پيامك جهت تبليغات، پيامكهاي گروهي، اطلاع از تراكنش هاي مالي و ... نيز به شما اعطا مي گردد، لذا رعايت قوانين زير الزامي مي باشد.

ارسال هرگونه پیامک غیرمتعارف از جانب اپراتورها (ایرانسل ، همراه اول ... ) ، ارسال لطیفه ، جک ، مسائل خانوادگی وبرنده شدن جایزه (سیم کارت ، کارت شارژ ، خودرو و ...) یا دریافت اطلاعات بانکی ، ارسال هر گونه پیامک سرِکاری و بی محتوا ، شوخی ، ارسال هرگونه پیامک ناشناس ( مشخصات فرستنده در متن پیامک ذکر نشده باشد ) حتی برای تست یا حتی برای دوستان و آشنایان ، تمامی تبليغات مرتبط با حوزه خدمات پزشكي و خوراكي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي، مكمل‌هاي غذايي و تجهيزات پزشكي بدون مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی ، فروش هرگونه فیلتر شکن یا VPN غیر قانونی بوده و حتی ارسال مشخصات این اکانت ها از طریق پیامک مجاز نمی باشد و نه تنها پنل متخلف مسدود می گردد ، بلکه مشخصات کامل ایشان ازجمله کد ملی و IP وی به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد .